Gada balva 2010

Piektdien, 2010. gada 14. Maijā, konkursa „Baltic PR Awards 2010” laureātu apbalvošanas ceremonijas ietvaros jau otro reizi tika pasniegtas „LASAP Gada balvas 2010”. Tās ieguva Inese Kazuša, Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja, un Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.
LASAP Gada balva 2010 poga

„Gatavošanās „Baltic PR Awards 2010” pasākumam un mūsu asociācijas gada balvu pasniegšanai bija laiks, kad valdes sēdēs daudz biežāk nācās vērtēt pagājušajā gadā paveikto, un ar gandarījumu varam teikt, ka sabiedrisko attiecību profesionālais līmenis Latvijā turpina augt, ir arī ļoti daudz inovatīvu projektu,” pārdomās par LASAP Gada balvu dalās valdes priekšsēdētājs Tomass Kotovičs. „Tā nu tas ir, ka ierobežotāks finansējums veicina inovācijas, mēs kļūstam radošāki, kas, domāju, kopumā nozarei noteikti nāks par labu.”

Akcentējot sabiedriskās attiecības valstiskajā un privātajā sektorā, šogad LASAP valde pieņēma lēmumu piešķirt balvu šo sektoru sabiedrisko attiecību darbiniekam par veiksmīgu un profesionālu darbu. Balsošana par kandidātiem notika aizklāti interneta vidē, piedaloties gandrīz visiem LASAP biedriem. Kopumā balvai bija izvirzīti 22 kandidāti, no kuriem 8 strādā valsts sektorā, un 14 – privātajā sektorā.

LASAP valdes priekšsēdētājs: „Arī mūsu asociācijā iepriekšējā sezona ir bijusi īpaši aktīva, tik liels asociācijas pasākumu skaits un tik liels apmeklētāju skaits katrā no pasākumiem nekad iepriekš vēl nav bijis. Un cik interesanti šogad sanāca – vienā no mūsu asociācijas balvas ieguvējām sadaļā valsts sektora komunikācija, Inese Kazuša, tieši šajā sezonā debitēja asociācijā, tā bija arī viņas pirmā debija LASAP labas prakses pasākumā, savukārt Zane Eniņa agrāk aktīvi līdzdarbojusies LASAP valdē.”

Inese un Zane web
Inese Kazuša tika nominēta balvai par stāju, zināšanām un spēju apliecināt, ka sabiedriskajās attiecībās vislabāk var strādāt tie, kas apguvuši arī kādas citas prasmes vai profesiju, un Zane Eniņa – par to, ka RIMI ir klāt visos Latvijai nozīmīgos pasākumos, turklāt pamanās to izdarīt neuzbāzīgi un ļoti profesionāli.

„Jau tas, ka tiku ierindota pretendentu vidū, man bija kā balva. Tikt pamanītai starp tik pieredzējušiem speciālistiem man bija milzīgs pārsteigums un gandarījums. Protams, vēl lielāks pārsteigums bija pati balvas saņemšana,” pārdomās dalās Inese Kazuša. „LASAP Gada balva 2010″ ir nozīmīgs sasniegums ne vien manā profesionālajā darbībā, bet arī novērtējums manai darba vietai, Valmieras pilsētas pašvaldībai un tās vadībai, kas visus šos gandrīz septiņus gadus ļāvusi man strādāt tik labi, cik to spēju un protu, uzticējusies manam veikumam un novērtējusi sabiedrisko attiecību lomu pašvaldības darbībā. Ceru, ka LASAP balvas nonākšana pašvaldību sektorā būs solis, lai sabiedriskās attiecības šā publiskā sektora nozarē attīstītos! Un Valmiera tam ir labs piemērs.”

Zane Eniņa izsaka pateicību: „Liels paldies nozares kolēģiem par augsto vērtējumu! Sajūta ir ļoti īpaša, jo atzinība nāk no to cilvēku puses, kuri vislabāk pārzina sabiedrisko attiecību ikdienu. Es saredzu, ka šī ir balva arī Rimi, jo tas ir uzņēmums, kas nodrošina man spraigu dzīves ritmu un sniedz izpausmes brīvību.”

Šogad balvā tika dāvāta speciāli izveidota apzeltīta sudraba poga, kurā iekļauta gan LASAP simbolika, gan arī gadskaitlis, kurā balva ir pasniegta. Uz pogas attēlotas kāpnes, kas simbolizē ikviena indivīda tiekšanos uz augšu, profesionālo pilnveidošanos. LASAP Gada balvu darinājis metālmākslinieks Linards Počs.

Pasniedzot LASAP Gada balvas, T.Kotovičs izteica novēlējumu, „Lai Jums abām ir pašām sava skursteņslauķa laimes poga, kas nesīs veiksmi nākotnes profesionālajā darbībā!”

The following two tabs change content below.
Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) ir neatkarīga profesionāļu apvienība, kas veido sabiedrisko attiecību nozares reputāciju, nodrošina zināšanu pārnesi sabiedrisko attiecību profesionāļu vidū, veicina biedriskumu, kā arī uzstāda nozares kvalitātes un ētikas standartus. Asociācija darbojas no 2001.gada 9.maija un šobrīd apvieno vairāk kā 100 nozares profesionāļus un akadēmiķus.