LPP Sabiedriskās attiecības politikā

LASAP 2010.gada 20. maijā plkst. 17:00 Biznesa augstskolas Turība telpās rīko Labās prakses pēcpusdienu „Sabiedriskās attiecības politikā”.

Tā kā 10. Saeimas vēlēšanas vairs nav aiz kalniem, ir īstais laiks vērot, pētīt un analizēt – kā vēlētāju pārliecināšanai mūsu vietējie censoņi izmantos sabiedrisko attiecību instrumentus. Pasākumā runāsim par sabiedrisko attiecību nozīmi politikā, to izmantošanas iespējām un lielākajiem izaicinājumiem. Redzesloka paplašināšana aplūkosim arī dažus politiskās komunikācijas piemērus no Lielbritānijas un Vācijas.
 

 

Pasākuma programma:

  • Ievads. Daunis Auers, politologs, Latvijas Universitātes pasniedzējs: „Politiskās komunikācijas īpatnības Lielbritānijā”
  • Axel Reetz, politologs, Biznesa augstskolas Turība pasniedzējs: „Sabiedriskās attiecības politikā: Vācijas gadījums”
  • Maija Celmiņa, Parex bankas Mārketinga un komunikāciju direkcijas vadītāja: “Sabiedriskās attiecības politikā: Latvijas gadījums.”
The following two tabs change content below.
Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) ir neatkarīga profesionāļu apvienība, kas veido sabiedrisko attiecību nozares reputāciju, nodrošina zināšanu pārnesi sabiedrisko attiecību profesionāļu vidū, veicina biedriskumu, kā arī uzstāda nozares kvalitātes un ētikas standartus. Asociācija darbojas no 2001.gada 9.maija un šobrīd apvieno vairāk kā 100 nozares profesionāļus un akadēmiķus.